Digimarc, Yeni Barkodlama Çözümü mü?

img

Güvenilir Etiket Taraması Digimarc

Termal Etiketler için Digimarc Barkodu

Digimarc, tüketiciler için ödemeyi yavaşlatan yırtık, buruşuk veya hasarlı etiketler de dahil olmak üzere, taze gıdalarla ilgili en sık karşılaşılan sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Digimarc Barkodlu Termal Etiketlerin kasiyerlerin ürünleri daha kolay ve güvenilir bir şekilde taramasına nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.
Etiketlerinizi Yenileyin


Mevcut Ekipmanla Yazdırma ve Tarama

Termal Etiketler için Digimarc Barkod Digimarc hazır el ve sabit tarayıcılar ve günlük mobil cihazlar tarafından tespit edilebilir.

Göze çarpmayan kodlar

Termal Etiketler için Digimarc Barkodu, önemli veri sağlayan göze çarpmayan küçük noktalara sahiptir. Digimarc Barkodu tüketiciler için okunabilirliği tehlikeye atmaz ve hasarlı etiketlerin bile kolayca tarama yapmasını sağlar, hataları azaltır ve yöneticilerin geçersiz kılmalarını önler.

Ortak bir Çerçeve

Digimarc Barkodu, aşağıdakiler dahil birçok ortak barkod tipi yerine kullanılabilir: EAN-8, UPC-A, UPC-E ve EAN-13; DataBar Genişletildi, Genişletildi Yığılmış, Yığınlanmış ve Sınırlı. Şu anda GS1 GTIN-8, GTIN-12, GTIN-13, GTIN-14 ve fiyat, ağırlık, sayı ve satış tarihine kadar belirli uygulama tanımlayıcıları destekliyoruz.

Digimarc Çok hızlı yeni barkodlama işlemidir.

digimarc ile ilgili görsel sonucu

Explore Smarty