Dijital Etiket ve Bilgi Güvenliği

img

Pricer, bilgi güvenliği için ISO/IEC 27001 sertifikası aldı

Dijital Etiket üretici Pricer resmi olarak ISO/IEC 27001 sertifikasına sahip oldu. 

ISO/IEC 27001, bilgi güvenliği için uluslararası bir standarttır. Standart, süreçler ve teknoloji içinde insanlar arasında güvenliğin nasıl yönetileceğine ilişkin gereksinimleri ortaya koymaktadır. Standarda uymak için, Pricer bir bilgi güvenliği yönetim sistemi (BGYS) uygulamıştır. BGYS, bilgi güvenliği çalışmasını yapılandırmak için risk odaklı bir metodolojidir.

Sertifikanın kapsamı, Pricer AB ve Pricer bulut tabanlı hizmetlerin ve ilgili Pricer cihaz ekosisteminin geliştirilmesi, işletilmesi ve bakımı içermektedir.

Pricer'ın CEO'su, Helena Holmgren yaptığı açıklamada,

“ISO 27001 sertifikasına yatırım yapmaya karar vermemizin arka planı, Pricer'ın güvenlik bilincini ve duruşunu artırmak, güvenlik bilincimizi nesnel ve ölçülebilir bir şekilde göstermemizi sağlamak ve müşterilerin ISO 27001 sertifikası ile ilgili taleplerine bağlı kalmaktı. Bu sertifikayı almak için ortaklaşa yürüttüğümüz çalışma ve çabaların müşterilerimize katma değer sağlayacağına ve ISO 27001'in tedarikten daha sık bir gereklilik haline geldiği için pazardaki rekabet gücümüzü güçlendireceğine inanıyorum”, Pricer Dünyada ki en önemli ve pazar payı en büyük, Dijital Etiket Dünyasında ki teknoloji ve beklentileri geliştiren bir şirkettir.

Dijital etiket ile fiyat değişiklikleri zahmetsiz bir şekilde istediğiniz anda değişebilir. Bu personelinize ve müşterilerine büyük bir konfor, işletmenizede iletişim gücü sağlar.

Pricer Türkiye Bilgi A.Ş.

info@bilgias.com

#dijitaletiket #digitaletiket

#elektroniketiket

#dijital

Explore Smarty