Elektronik Raf Etiketi, Digital Etiket

img

Pricer, 

Elektronik Raf Etiketi - Dijital Etiket (Electronic Self Label = ESL)

Perakende Sektöründe Mağazaların Dijital Dönüşümlerinde Lider Çözüm Ortağınız;

Dünyanın dört bir yanındaki perakendecilerin Yeni Perakende taleplerini karşılamak ve mağaza operasyonlarını ve görev yönetimini iyileştirmek gibi bazı mağaza içi zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz.

Perakende sayısallaştırma için bir katalizörüz. Kullanımı, benimsenmesi ve ölçeklendirilmesi kolay oyun değiştiren teknoloji ve hizmetler oluşturarak, müşterilerimizi tamamen bağlantılı bir dünyada başarılı kılıyoruz.

ESL'lerimiz İsveç'te tasarlanmış ve üretilmiştir ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlamak için ürünün her ayrıntısını dikkatle inceleriz.

27 yılı aşkın bir süredir fikirlerimiz, teknolojimiz ve çalışanlarımız perakendecilerin çalışma şeklini değiştirdi ve tüm endüstriyi dönüştürdü.

Günümüzde Pricer, kızılötesine yakın spektrumda güvenilir ve ölçeklenebilir optik kablosuz iletişim sistemiyle çalışan tek ESL sağlayıcısıdır. Bu, etiketlerimizin diğer iletişim sistemlerinden çok daha az enerji tüketirken, hızlı ve çevik performansı ve endüstri lideri pil ömrünü korur.

  • 200 milyon

    çalışan elektronik raf etiketleri, 

  • 16,500

    donanımlı mağazalar,

  • 50+

    ülkeler, 


Pricer, dünyanın en güvenilir elektronik raf etiketlerini (ESL) üretmektedir . Dünyanın dört bir yanındaki perakendecilere mağaza içi zorlukları çözmede ve mağaza faaliyetlerini ve görev yönetimini iyileştirerek Yeni Perakende taleplerini karşılama konusunda destek veriyoruz.

Pricer, perakende dijitalleşme için bir katalizör olup, kullanımı, benimsenmesi ve ölçeklendirilmesi kolay oyun değiştiren teknoloji ve hizmetler yaratarak müşterilerimizi tamamen bağlantılı bir dünyada başarılı kılar. ESL'lerimiz İsveç'te tasarlanmış ve üretilmiştir ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlamak için ürünün her ayrıntısını dikkatle inceleriz.

27 yılı aşkın bir süredir fikirlerimiz, teknolojimiz ve çalışanlarımız perakendecilerin çalışma şeklini değiştirdi ve tüm endüstriyi dönüştürdü. Günümüzde Pricer, güvenilir ve ölçeklenebilir optik kablosuz iletişim sistemiyle çalışan tek ESL sağlayıcısıdır. Bu, etiketlerimizin diğer iletişim sistemlerinden çok daha az enerji tüketirken, hızlı ve çevik performansı ve endüstri lideri pil ömrünü korur.

pricer esl tag ile ilgili görsel sonucu"


Pricer, Türkiye temsilcisi Bilgi A.Ş. dir.

#Dijitaletiket, #elektronikrafetiketi, #priceresl

Explore Smarty