ZEBRA DNA

img

YENİ BİR MOBİL ÇÖZÜM DENEYİMLEYİN

Kurumsal bir mobil bilgisayarın içinde ne olduğu önemlidir. İşte bu yüzden Zebra, mobil bilgisayarlarımıza fark yaratan kurumsal özellikler sağlayan genetik kod Mobility DNA'yı geliştirdi.

Benzersiz yazılım ekosistemi, dünyanın en popüler tüketici ekosistemi olan Android™ sistemini kurumsal kullanıma hazır bir güce dönüştürür. Böylece diğer kurumsal mobil platformlarda karşılaşılan sorunlar ortadan kalkar ve operasyonlar verimlilik kazanır, uygulama yönetimi kolaylaşır, entegrasyon sorunsuz ve operasyonlar daha verimli hale gelir.

Donanım satın aldınız. Peki ya sonra? Onu entegre etmeniz, yönetmeniz ve çalışanlarınız için faydalı hale getirmeniz gerekir. Zebra DNA, cihazlarımıza kimsenin yaklaşamayacağı bir zeka düzeyi katarak bu zorlukların üstesinden gelir. Zebra DNA, Zebra mobil bilgisayarlarınız, barkod okuyucularınız ve yazıcılarınızı gerçek kurumsal çözümlere dönüştüren bir yazılım, uygulama ve araç portföyüdür. Zebra DNA, tüm Zebra cihazlarının günlük operasyonlarınızı optimize etmek için gerekli yeteneklerle donatıldığından emin olmak için Mobility DNA, Print DNA ve DataCapture DNA’yı içerir. Ve bu kadarla da kalmaz. İşletmenizin ihtiyaçlarıyla birlikte geliştirmek için portföy paketimizi sürekli olarak güncelliyoruz.

  • OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

    Verimliliği arttıracak, cihaz yönetimini basitleştirecek, entegrasyonu ve uygulama geliştirmeyi kolaylaştıracak güce sahip olduğunuzda donanımdan daha fazlasına sahip olursunuz. Gerçek değişim için bir katalizöre sahip olursunuz. Zebra DNA, donanımı işiniz için daha etkili hale getirmenin anahtarıdır.

  • YATIRIMLAR İÇİN DAHA İYİ BİR DEĞER

    Bir donanım var, bir de piyasadaki en geniş akıllı yazılım, uygulama ve araç yelpazesiyle önceden yüklenmiş olan Zebra teknolojisi var. Tüketici veya kurumsal, hiçbir başka firma yatırımınız için böyle bir geri dönüş sunamaz. Bu zengin sunum, toplam sahip olma maliyetini düşürür ve iş açısından kritik cihazlarınızın yaşam döngüsünü uzatır.

  • KURUMSAL SINIF GÜVENLİK

    Verileri ve cihazları korumak sizin için olduğu kadar Zebra için de en önemli önceliktir. İşte bu yüzden güvenlik, Zebra DNA'nın ve ArGe yatırımımızın kalbidir. Zebra DNA portföyündeki her çözüm, güvenlik açıklarınızı en aza indirecek ve güvenlikle ilgili riskleri azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

#ZebraPartner #ZebraTechnologies #ZebraMobilityDNA #tasarimzebradancozumbizden

Explore Smarty