ZEBRA ÜST YÖNETİCİLERİN SOHBETİ

img

CFO OLİVİER LEONETTİ VE CMO JEFF SCHMİTZ, ŞİRKETİN BAŞARIMI ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK ETKİYİ YARATAN BİR “VARLIK” DAHİL, SATIN ALMALARDAN KURUMSAL VARLIK İSTİHBARATINA HER ŞEY HAKKINDA SOHBETİ...

Zebra Edge Blog Ekibiİ Tarafından yayınlanmıştır.

14 Ekim 2019

Duymadıysanız, Zebra'da geçen yıl inanılmaz derecede heyecan vericiydi! Ötesinde bizim 50 kutluyor inci yıldönümü , var ...

  • Müşterilerin otomasyon yeteneklerini geliştirmek için Zebra Ventures portföyümüze yeni robotik şirketleri eklendi
  • Sizin Edge blog'umuzu lanse ettik (Böyle hevesli bir okuyucu olduğunuz için teşekkür ederiz!)

Ama doğruyu söylemek gerekirse, bu sadece neler yaptığımızın bir şeridi.

Kapalı kapılar ardında, biz her şeyi etrafında oldukça agresif yenilikler olmuştur Şeylerin Internet (IOT) , blockchain ve RFID için yapay zeka (AI), makine öğrenmesi ve 3D sensörleri biz size ihtiyacınız ileri teknoloji çözümleri getirmek için devam edebilmesi için kenarını yakalamak. Topluluklarımızda, yaşadığımız ve çalıştığımız yerel topluluklara geri dönmek için on binlerce saat boyunca gönüllü olduk.

Ve ekibimizin zor işi farkedilmeden gitmedi.

Kısa süre önce, Zebra'nın Crain's Chicago Business Fast 50 listesinde # 45 (2018) 'den # 32 (2019)' a yükseldiğini öğrendik . Pazarlama Direktörümüz Jeff Schmitz ve Finans Direktörü Olivier Leonetti , bu yılki Daily Herald Business Ledger'in Yılın C-Suite ödüllerinde onurlandırıldı . Ve bir dizi başka Zebra, teknoloji yenilikçiliğine ve sektörün ilerlemesine bireysel ve takım katkılarından dolayı yıl boyunca sektörün saygınlıklarını aldı.

Sık sık, temel sürücünün Zebra'nın büyümesi için ne olduğuna inandığımız sorulur. Tüm etkili güçlere ışık tutması için Jeff Schmitz, Zebra'nın geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında çok tartışmalı bir tartışma için Olivier Leonetti ile oturdu.

Röportajın bu video ön izlemesini izleyin ve Olivier'in Zebra'nın devam eden başarısının merkezinde olduğuna inandığı bir şeyi bulmak için tam podcast'i dinleyin :


Jeff ve Olivier arasındaki tüm sohbeti dinleyin:

PODCAST'I DİNLE


Explore Smarty