Mobil Printer - Mobil Yazıcılar

img

 • SAĞLAM TASARIM

  ZQ500 yazıcılar hafiftir fakat işin bir parçası olan vurmalar, düşmeler ve çarpışmalar ile baş edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Yazıcılar, şok, titreşim ve sıcaklıklara maruz kalma durumları için MIL-STD 810g ordu standartlarına üçüncü şahıs onaylı uygunluk sağlayan, patentli bir ordu sınıfı tasarıma sahiptir. Yazıcılar 2m yükseklikten beton zemine çeşitli tarafları üzerine defalarca düşmeye karşı dayanıklıdır.

 • ÇEVRE ŞARTLARINA KARŞI DAYANIKLILIK

  Zebra, sadece donanımınızı değil, aynı zamanda operasyonel çalışma sürenizi de korur. ZQ500 yazıcılar - sahadaki tozlardan servis aracı içindeki kırıntılara kadar - mobil çalışma şartlarında yaygın olan toz ve sıvılara karşı dayanıklılık için IP54 derecesine sahiptir. Ve soğuk hava kompanzasyonu ile ZQ500 Serisi soğuk hava şartlarında baskı hızını ve baskı kalitesini otomatik olarak optimize edip dengeler.

 • OPTİMİZE EDİLMİŞ BASKI GÜCÜ

  ZQ500 yazıcılar, bir kanaldan yazıcıya baskı işleri gönderilirken ikinci bir kanaldan cihaz yönetimi ve ek fonksiyonların gerçekleştirilmesini sağlayan yenilikçi bir özellik olan ikinci bir Bluetooth iletişim kanalını destekleyen ilk Zebra ürünleridir. ZQ500 yazıcılar, baskı hızını yalnızca metin yazdırmak için optimize eden (127 mm/saniyeye kadar) "taslak modu" özelliğine de sahiptir.

 • DAHA FAZLA ÇOK YÖNLÜLÜK, DAHA FAZLA DEĞER

  ZQ300 Serisi ile fişleri, etiketleri veya her ikisini de yazdırabilirsiniz. Ayrıca, büyük veya küçük konuşlandırmalar, araç içi ve ev içi şarj çözümleri de dahil olmak üzere, işletmenizin ihtiyaç duyduğu ölçeklenebilirliği karşılamak için maksimum esneklik sağlayan en çok şarj opsiyonunu sunuyoruz.

 • ÜSTÜN ENDÜSTRİYEL TASARIM

  ZQ300 Serisi her iki dünyanın da en iyisini sunar - hafif tasarım vardiya boyunca kullanıcı konforu sağlar. Tasarım konusunda en titiz perakende mağazasına bile uyan şık tüketici tarzı bir muhafaza veya dış mekan unsurlarına dayanıklı, yıpranmaya dirençli, dayanıklı bir gövde tasarımına uyan şık bir tüketici tarzı muhafaza arasından seçim yapın.

 • BLUETOOTH’LA KOLAY UZAKTAN YÖNETİM

  Zebra'nın benzersiz Bluetooth Uzaktan Yönetimi ile mobil yazıcılarınızı uzaktaki merkezi bir konumdan gerçek zamanlı olarak güncelleme, izleme ve sorun giderme olanağıyla yazıcınızın hizmet süresini artırabilirsiniz.

ZQ320 Mobil Yazıcı kullanırken ön kapıya paket teslim eden çalışan.

İşinizin Araçlarına Daha Fazla Seçenek Getirin

Zebra Mobil Printer Çözümleri ve Modeller Hakkında Bilgi A.Ş. 

info@bilgias.com

Explore Smarty